המלצות על חברת אחסון אתרים

כשאנחנו מחפשים מידע אודות שירות מסויים, בדרך כלל שיטת הפעולה היא זהה: אנחנו פונים לגוגל במטרה לאתר מידע רלוונטי אודות המחירים של השירות המוצע, וכן מנסים לאתר המלצות אודות השירות מאתרים גדולים ומרכזיים.

על אף שהשיטה הזו בדרך כלל מוכיחה את עצמה, עלינו לקחת בחשבון שאותם אתרים גדולים ומרכזיים שאנחנו אמורים לסמוך על ההמלצות שלהם, עלולים לעתים מושפעים מקריטריוניים חיצוניים שיכולים להטות את ההמלצה ובכך להפוך אותה לבלתי אובייקטיבית.

למה הכוונה?

חברות אחסון אתרים מסחריות רבות זיהו את הפוטנציאל הגלום באותן המלצות, ולכן הן נוהגות להציע לאתרים מובילים עמלה עבור התיווך בין הלקוח לבין החברה. מדובר במצב WIN WIN לכל הצדדים: חברת האחסון זוכה בחשיפה ומגדילה את מעגל הלקוחות שלה, בעוד שהאתר המתווך קוצר עמלה נאה עבור השירותים שהציע. מי מפסיד מכל העסק הזה? בדרך כלל הלקוח, אשר נתפס על מודעה שיווקית במסווה של המלצה אובייקטיבית וחשב שמדובר במידע אמין.

אף יותר מכך: יזמים ומקדמי אתרים רבים עלו על הנוסחה הבטוחה להצלחה, והחליטו להקים אתרי אינטרנט שמספקים מידע מקצועי אודות אחסון אתרים ומכילים המלצות על חברות אחסון אתרים טובות בתחום. על אף שאין עוררין על כך שהמידע המוצג באתר אכן עשוי להיות מקצועי ומקיף, הרי שההמלצות הללו לא תמיד תהיינה 'נקיות' ומבוססות על ניסיון, שכן הרווח האישי תמיד יעמוד לנגד עיניהם של אותם יזמים, אשר ממליצים על בסיס כדאיות כלכלית ולא על בסיס אובייקטיביות.

המלצה אמיתית על חברת אחסון אתרים

כפי שניתן לראות, לא תמיד אפשר יהיה להתבסס על אותן המלצות, שכן לא ברור מה עומד מאחוריהן. זה לא אומר שעליכם להתעלם מאותן המלצות לחלוטין, אלא במקביל לעשות מחקר משלכם ולבחון את פעילותה של החברה, מתי הוקמה, איזה שירות תמיכה היא מציעה, מהן עלויות השירות ומהי רמת הידע המקצועי שלה כפי שמשתקף מהמאמרים שפורסמו באתר החברה.

רק אם תצליבו את כל הקריטריונים יחד עם ההמלצות שקיבלתם, תוכלו לדעת האם אותן המלצות אכן היו אובייקטיביות, וחשוב מכך, האם ביצעתם בחירה נבונה בחברה המתאימה מכולן. מערכת היחסים שלכם עם חברת אחסון האתרים היא מערכת יחסים ארוכת טווח ולכן חשוב מאוד לבצע את הבחירה הטובה ביותר כדי להימנע מהחלפת החברה בכל פעם שתיתקלו בשירות תקול.

אין בכוונתנו לומר שמערכת היחסים שלכם עם חברת האחסון היא חתונה קתולית, שהרי באופן תיאורטי אין שום דבר שימנע מכם לעבור מחברה לחברה, אבל סביר להניח שאתם עצמכם תעדיפו לבחור בחברה אמינה ומקצועית, שתעניק לכם שירות איכותי לאורך זמן במקום להחליף בכל פעם חברות ולסבול משירות לא מקצועי.